Hned z letiště jsme se vydali na náš nový privát. Bydlíme v domku v klidné části města, do centra to máme asi 15minut busem. Naše nová domácí - Maria je Martinova kamarádka, která dokonce před časem nějakou dobu bydlela v ČR, takže umí i docela dobře česky.
V přízemí máme pokoj a vlastní záchod s koupelnou.
Velkou kuchyň a obyvák máme společný s Mariou a jejím pejskem Bentleym.
Barák je to velký a krásný, ale celý postavený v místím duchu - tedy styl "obložené dřevěné laťky". U nás by si nikdo takový dům nepostavil jednoduše proto, že by se pak nadoplatil za topení. Ale to tady nikdo moc neřeší...
Vzhledem k tomu, že všechny ty baráky vypadají velmi podobně, tak tu mám trošku problém se zorientovat. Takže když jsem o víkendu poprvé řídila domů, tak jsme si s Martinem ještě trochu obkroužili místní okolí než jsme natrefili na naši ulici. Ale už do toho pomalu pronikám :o)
Žádné komentáře:
Okomentovat